Przewodnicy Wysokogórscy

NA NARTACH W GÓRY


Narty dają ogromne możliwości działania w górach i wiele satysfakcji w okresie sześciu miesięcy w roku. Zawsze można znaleźć takie miejsce, w którym jest śnieg, które jest nowe i można rozwijać swoją pasje. Nie warto ograniczać się tylko do ubitych tras w zatłoczonych ośrodkach narciarskich.

Na nartach można jeździć po trasach i doskonalić technikę pod okiem instruktora, można chodzić od schroniska do schroniska, wyszukując niedostępne z wyciągu zjazdy i można jeździć w małych miejscowościach narciarskich gdzie nie ma oznaczonych tras zakładając własne ślady.

Narty są dostępne w różnych formach od listopada do połowy maja. Zapraszamy na udział w naszych wyjazdach szkoleniowych i wysokogórskich.

Prowadzimy „skitury” czyli wejścia na nartach na specjalnym sprzęcie na szczyty lub przełęcze i zjazdy z nich. Skiturowe trawersy Alp i Tatr, na których w ciągu kilku dni odwiedzamy kilka schronisk i dolin. Podchodzenie przeplatane jest długimi zjazdami poza trasami. Organizujemy obozy narciarskie szkoleniowe i z jazdą poza trasami.

Narty nigdy się nie nudzą jeśli tylko chcemy wykorzystać możliwości, które nam oferują.

Zobacz przykładowy NASZ filmik: pobierz plik >>